ChiroCenter

Click here to edit subtitle

Testowanie Energetyczne

Interpretuje ono  najróżniejsze sygnały ciała-siłę mięśni, ramion i długości nóg, punkty akupresury i pola energetyczne-wszystko w celu uzyskanie trafniejszej diagnozy i ustalenia efektywniejszej terapii. Tetsowanie Energetyczne wielokrotnie nie tylko wielokrotnie zwiększa szanse lekarza na postawienie bardziej szczegółowej i dokładnej diagnozy, ale też najwłaściwszych i najefektywniejszych metod leczenia.


Bio-energetyczne testowanie wykorzystuje wszechstronne techniki aby w n najbardziej efektywny sposób zidentyfikować obecność ukrytych trujących substancji które powodują stany przewlekłe choroby. Z chwilą właściwego zidentyfikowania toksyn może się rozpocząć proces ich eliminacji z organizmu przy pomocy naturalnych, biologicznych środków leczniczych. Pozbywszy się trujących ograniczeń, najróżniejsze organy i systemy naszego  ciała mogą zacząć proces zdrowienia i rehabilitacji. To jest właśnie fundamentalne leczenie i nie li tylko zwyłe likwidowanie symptomów.

 

Dr. Brain Weiss mówi że jesteśmy istotami duchowymi  przechodzącymi ludzkie doświadczenie. Bez ducha/boskości nie ma życia ani  też ciało nie może się uleczyć. Na podstawie powyższego więc, dane ciału właściwe otoczenie i właściwa pomoc a ono samo w sobie posiada zdolność uzdrawiania się.


Nasz system nerwowy, komórki i atomy są w stanie ciągłej komunikacji ze sobą. Podczas  stałego wystawienia na stresy dnia codziennego te sygnały mogą ulec zniekształceniu, co w rezultacie może doprowadzić do pogorszenia się zdrowia fizycznego i/lub psychicznego. Pobudzenie więc z powrotem do  życia właściwych sygnałów i wibracji umożliwi mechanizmom ciała zacząć działać z powrotem na optylmalnym poziomie, zapobiegając jednocześnie chorobie i gwałtownie przyśpieszając proces leczenia.  

           

Bruce H.Lipton, Ph.D. biolog komórkowy, twierdzi, że to nie geny ani DNA kontrolują naszymi procesami biologicznymi, DNA jest kontrolowane przez sygnały dochodzące spoza komóki, włącznie z sygnałami emanującymi z naszych myśli. Czynniki takie jak stres, odzywianie i środowisko mogą modyfikować geny bez zmieniania jednakże zasadniczego planu. Przepływ informacji  w aktualnym rozumieniu biologii rozpoczyna się od sygnału ze środowiska, poprzez nadzorującą proteinę, potem trafia do DNA i RNA, aby w końcu stać się zakodowaną proteiną. Jest to czymś innym niż w co do tej pory wierzono, że to DNA było głównym motorem tego cyklu. Każda struktura materialna (włącznie z istotami ludzkimi) wysyła swój własny unikalny podpis energetyczny. Perspektywa kwantowa pokazuje nam że wszechświat składa się ze współ-zależnych od siebie pól energetycznych, ciągle wspólpracując ze sobą w holistycznym systemie dróg informacji.

Częstotliwość drgań może zmienić fizyczne i chemiczne właściwości atomu tak samo jak mogą to zrobić fizyczne sygnały takie jak histamina czy estrogen. Odkryto także że częstotliwość drgań jest sto razy bardziej skuteczna w przekazywaniu informacji środowiskowych niż sygnały fizyczne takie jak hormony i neurotransmitery.

           

W doświadczeniu przeprowadzonym przez Dr. Lipton pobrał on komórki które były genetycznie identyczne, aczkolwiek, ich los był kontrolowany przez środowisko w którym zostały umieszczone a nie przez te z którego pochodziły. Rozpoczął on swoje doświadczenie  z komórkami pobranymi z mięśni które umieszczone odmiennymym środowisku zaczęły formować komórki kości. Z takich właśnie powodów, komórki twojego ciała, jeśli zostaną wystawione na działanie różnych bodźców, takich jak stres, toksyny, pasożyty, zanieczyszczenia fizyczne lub chemiczne, zaczną reagować odpowiednio do otaczających warunków.