ChiroCenter

Click here to edit subtitle

Kinezjologia Stosowana

Testowanie mięśni jest szeroko stosowane od wielu lat i pozostaje w dalszym ciągu najbardziej dokładnym sposobem dostępu do danych z mózgu.

Wynik studium badawczego przeprowadzonego w celu naukowej ratyfikacji metody testowania mięśni został opublikowany w czasopiśmie naukowym Motor Skills Medical Journal (który jest klasyfikowany w pierwszych 5% wszystkich przeglądanych i ocenianych przez równych rangą,)  w 1999 roku. Studium to wagą swoich naukowych badań wspiera tezę o wartości testowania mięśniowego jako spójny, konsekwentny, w czasie rzeczywistym, wskaźnik zakłóconych funkcji fizycznych.

Badanie za pomoca Kinezjologii Stosowanej wykorzystuje badanie mięśni i fiolek z zawartością energetyczną aby efektywnie zidentyfikować czynniki powodujące stres w organiźmie a które mogą powodować chroniczne stany zwyrodnieniowe. Kiedy przyczyny te zostaną zidentyfikowane, mogą być wtedy w bezpieczny sposób wyeliminowane z organizmu za pomocą naturalnych, biologicznych środków zaradczych. Wolne od tych toksycznych substancji, różnorakie organy i systemy ciała będą się w stanie leczyć i regenerować. To jest właśnie fundamentalne leczenie, raczej niż tylko leczenie symptomatyczne.